Kocamı nasıl aldattığımı anlatıyorum

Eşimi İş Gezisinde Aldattım !
Merhaba, ismim Melis, 41 yaşındayım. Çevreme göre ideal güzellikte, esmer bir bayanım ve İzmir’de yaşıyorum. Özel bir şirkette tanıtım ve pazarlama departmanında çalışıyorum. Yaklaşık 15 senedir evliyim. Ama evliliğimiz çok monotonlaştı ve seks hayatımız da çocuklar ve zamansızlıktan iyice azaldı. Bu durumda ister istemez her fırsatta gözüm yakınımdaki yakışıklı erkeklerin siklerine takılıyor ve içimden büyüklükleri konusunda tahminler yapıyorum. Ancak hiç bir zaman harekete geçmedim ve kimsenin de bana asılmasına izin vermedim.

İşim gereği başka şirketlerle görüşüp tanıtımlar yapıyorum. Yine bir hafta iş icabı İstanbul’da bir şirketle görüşmem gerektiği söylendi ve zaman kaybetmeden gitmem gerekiyordu. Eve gidip valizimi hazırlamam lazımdı, eşimle vedalaşıp, 1 gün içerisinde yola çıkacaktım. Eşim ise başka bir şirkette müdürlük yapıyor. İkimizin de yoğun bir iş temposu olduğu için birbirimize çok az zaman ayırabiliyorduk. Bu da bizi her ne kadar rahatsız etse de, katlanıyorduk. Akşam evde valizimi hazırladım. Yaklaşık 3-4 gün kalacaktım ve eşim bu gidişten pek huzursuzdu, ama bir şey söylemedi. Çünkü işimi seviyordum. Ertesi akşam gece saat 23.00’e biletim alınmıştı. Bütün gün hazırlıklarımı tamamlamakla geçmişti. Akşam saat 21.00 gibi hazırlanıp havalimanına yola çıktık eşimle. Orada kalacağım otel odası görüşme günlerim hepsi ayarlanmıştı. Eşimle birlikle havalimanına geldik. Biraz sarılıp öpüştükten sonra ben uçağı beklemek için içeri geçmiştim.

Yaklaşık 1 saat vardı uçağın kalkış saatine. Zaman geçirmek için kafeteryaya gidip bir çay içeyim diye düşündüm, ama kafeterya çok doluydu. Tatil dönüşü olduğu için oturmaya yer yoktu. Ancak birden üzerimde bakışların olduğunu fark ettim, ilerde 20-21 yaşlarında genç birisinin bana baktığını görüyordum. Masada boş bir sandalye vardı ve alabilirsiniz gibi bir hareket yaptı. Başka da yer yoktu zaten. Valizimle ayakta kalmıştım ve yanına gittim. “Buyurun oturabilirsiniz!” dedi. Teşekkür ederek oturdum. Hem çayımı içiyordum hem de biletime bakıyordum. Masasına oturduğum genç biletimi görmüş olmalı ki, “Sizde mi İstanbul’a gidiyorsunuz?” diye sordu. “Evet!” dedim. “Aynı uçağı bekliyoruz öyleyse!” diyerek gülümsedi. “Öyle mi…” diyerek geçiştirici cevap verdim. Çünkü bakışlarının sürekli üzerimde olduğunu fark ediyordum.

“Sizinki iş gezisi galiba?” diyerek tekrar soru sordu. “Evet! Siz ne için gidiyorsunuz?” diye karşılık verdim. Öğrenci olduğunu, Güzel sanatlar tiyatro bölümü son sınıf okuduğunu söyledi. “Güzel bölüm!” dedim. Elini uzatarak, “Bu arada ben Bora!” dedi. “Ben de Melis!” diyerek tanıştık. Bora çok konuşkan birisine benziyordu, sürekli sorular sorup, daha iyi tanışmaya çalışıyordu benimle. Bense her ne kadar çekimser davransam da devam ediyordum. Biraz daha muhabbet ettikten sonra, “Uçak kalkacak birazdan!” dedim ve kalktım. Bora da, “Evet!” diyerek kalktı. Uçağa doğru gidiyorduk. Bora Parmağımdaki yüzüğü görüp, “Evlisin galiba Melis?” diye sordu. “Evet!” diye cevap verdim. Gülümseyerek, “Bayanlara yaş sormam, ama yaşınız çok genç gösteriyor, kaç yaşındasınız?” diye sordu. “36!” dedim. “Hiç göstermiyorsun!” dedi. Teşekkür ettim ve “Sen kaç yaşındasın?” diye sordum.

Bora 19 yaşındaymış, ama yaşına göre çok olgun ve karizmatik görünüyordu. Sportif bir fiziği vardı. Boyu da 1.80 falan vardı. Bora çok esprili birisine benziyordu. Sürekli espriler yapıyordu. Uçağın kalkış saati yaklaşmıştı ve uçağa doğru yöneldim. Hostesin gösterdiği koltuğa doğru geçtim. En arka koltuktaydım. Bora da yanıma gelince, “Sen de mi bu sırada oturuyorsun?” diye sordum. “Hayır, ama boşmuş galiba, senin için sakıncası yoksa oturmak isterim!” dedi. “Tabi oturabilirsin!” dedim. Teşekkür etti ve oturdu. Bora gitgide bana yakınlaşmaya çalışıyordu, hissediyordum. Bakışları sürekli üzerimdeydi zaten. Oturduk koltuklarımıza ve uçağın kalkmasını bekliyorduk, 10 dakika içerisinde kalkacaktı. Muhabbete devam etmeye başladık tekrar. Kaç yaşında evlendiğimi falan sordu, ben de cevapladım.

Eşimin çok şanslı olduğunu söyledi gülümseyerek. “Neden?” diye sorduğumda, “Senin gibi güzel bir eşi olduğu için!” dedi. Gülümseyerek teşekkür ettim. Ve hoşuma da gitmişti başka bir erkek tarafından beğenilmek. Uçak kalkmaya başlamıştı, son anonslar yapıldıktan sonra uçağın ışıkları söndürüldü ve yolculuk başlamıştı. Uçağın karanlık olmasından dolayı herkes uyumaya hazırlanıyordu. Boraya, “Susalım artık!” dedim. Bora ise fısıldayarak, “Ne olacak konuşuyoruz işte!” dedi. Bora karanlıktan faydalanarak iyice samimi davranmaya başlamıştı, şakalar yapıyordu. Aslında benim de hoşuma gidiyordu, çünkü yakışıklı ve genç birisiydi. Ayrıca çok da sempatikti. Boranın bakışları heyecanlandırmaya başlamıştı beni, gözlerimin içine bakmaları, vücudumu süzmesi. Ama belli etmemeye çalışıyordum…

Birden ayağa kalkarak, sessizce, “Geliyorum hemen!” dedi ve lavaboya doğru yöneldi. 1-2 dakika içerisinde geldi ve yerine oturdu. Parfüm sıkmıştı belliydi, çok değişik bir kokusu vardı. “Ne bu?” diye sorduğumda, “Hiç, deodorant sadece!” diye geçiştirdi. Ama çok etkili bir kokusu vardı, heyecanım daha da artmıştı. Yerimde duramıyordum, kokuyu içime çektikçe Bora’ya yaklaşasım geliyordu. “Neden sıktın bunu?” diye sordum kısık bir sesle. Bora sadece gülümsedi. Ben kendimden geçmeye başlamıştım ve Bora bunu fark edince, birden yanıma yanaşarak saçlarımı okşamaya başladı. Tepki veremiyordum, arzu dolmuştum birden. Kulağıma yanaşarak, “Hadi çek erkeğinin kokusunu içine!” dedi ve boynumu öpmeye başladı. Karşılık veremiyordum, ateş gibi yanıyordum sanki, hiçbir şey düşünemiyordum. Bora ise deliler gibi öpmeye başlamıştı boynumu saçlarımı okşuyordu…

Biraz daha boynumu öptükten sonra elbisemin askılarını omuzlarımdan indirmeye başladı. Çok kısık sesle, “Yapma, görürler!” diye söylemeye çalıştım, ama dinlemiyordu ve askıları indirdi. Göğüslerimi okşamaya başladı. Bense iyice deliye dönmüştüm. Artık bir elini de bacak arama indirmişti. Kulağıma eğilerek, “Nasıl, güzel mi?” diye sordu. Ben inlememek için dudaklarımı ısırıyordum. Bir yandan göğüslerimi emmeye başlamış ve parmağıyla amıma girip çıkıyordu. Müthiş zevk alıyordum. Biraz daha seviştikten sonra ellerini çekti ve “Hadi toparlan, geldik!” dedi. Afallayarak sütyenimi düzeltip, askılarımı taktım. 5-10 dakika sonra uçak inişe geçmişti bile.

Işıkları yaktıklarında Bora gözlerimin içine bakıyordu, “Harikasın sen!” diyerek yüzümü okşadı. Ama ben çok arzuluydum, yarım kalmıştım, çok istekliydim. Biz uçaktan indikten sonra Bora telefon numaramı istedi ve İzmir’e geri dönmeden beni arayacağını söyledi. “Tamam!” dedim ve öpüşerek ayrıldık, ayrı servislere bindik ve otelime geldim. Yaşadığım olayın heyecanı ve yorgunluğundan direk yatağa girip uyudum.

Ertesi gün görüşmelerim vardı. İlk iki gün işlerimi hallettim. Görüşmelerimi bitirdikten sonra, döneceğim günden bir gün önce Bora aradı. Görüşmek istediğini söyledi, adresini verdi ve akşam beklediğini söyledi. Otele gidip üzerimi değişip spor bir şeyler giyindikten sonra Boran’ın yanına doğru gitmek için yola çıktım. İstanbul’u pek bilmiyordum, ama evi bulmakta zorlanmadım. Ev müstakil bir öğrenci evine benziyordu. Akşam saat 20.30 gibi kapıyı çaldım ve Bora kapıyı açtı. Üzerinde sadece kısa bir şort vardı, “Hoş geldin bebeğim!” dedi, öpüştük ve beni içeri aldı. Bora’yı sadece şortla görünce şaşırdım, çok kaslı bir vücudu ve birçok dövmesi vardı. Odasına geçtik. Öğrenci evi olduğu belliydi. Biraz oturduk, biraz muhabbet ettik. “Nasıldı o gün?” diye sordu. Ben de yarı utangaç biçimde, “Güzeldi!” dedim. Gülümseyerek, “Bu gece daha güzel olacak! Bir şeyler içer misin hayatım?” diye sordu. “Yok ben içmeyeceğim canım!” dedim. “Ben biraz içeyim o zaman, havaya gireyim, müsaade edersen hayatım?” diyerek mutfağa gitti.

Birkaç dakika sonra elinde viski bardağıyla geldi. Bana bakarak, “Hadi çıkart üzerini bebeğim, ne duruyorsun, güzel vücudunu görmek için sabırsızlanıyorum kaç gündür!” dedi. “Tamam!” diyerek ayağa kalktım ve önce bodyimi çıkarttım. Taytımı da çıkarttıktan sonra iç çamaşırlarımla kalmıştım Boranın karşısında. Siyah iç çamaşırlarım vardı. Bora kalçalarıma bakarak, “Süpersin fıstık sen yaa!” dedi. Utanmaya başlamıştım, ilk defa aldatıyordum eşimi, hem de kendimden yaşça ufak birisiyle. Bora ayağa kalkarak yanıma geldi ve vücudumu okşamaya başladı. Bora benden uzun boylu ve çok da kalıplı olduğundan rahatlıkla kavrayabilmişti belimi. Sırtıma doğru ellerini kaldırıp sütyenimin kopçalarını açarak çıkarttı. Şimdi sadece tangam vardı pembe renk.

Bora halen şortuylaydı, ama önü hafiften kabarmaya başlamıştı. “Hadi çıkart tanganı hayatım!” dedi eğilerek. Ben de çıkarttım. Artık tamamen çırılçıplaktım karşısında. Bora vücuduma bakarak, “Hazır mısın aşkım?” dedi. “Evet!” dedim. “Hadi yatağımıza gidelim!” dedi ve kucağına aldı beni. Götürürken göğüslerimi öpüyordu. Yatak odasında beni yatağa bıraktıktan sonra şortunu çıkarttı. Yarağı karşımdaydı, çok büyük ve iriydi, böylesini hiç görmemiştim, neredeyse bileğim kadardı. “Nasıl, beğendin mi?” dedi gülümseyerek. “Çok büyük ama!” dedim. “Senin için sabırsızlanıyor ve merak etme alıştırarak girecek amına!” dedi, yanıma geldi dudağımdan öpmeye başladı, kalçalarımı da okşuyordu, deliler gibi öpüşüyorduk. Biraz öpüştükten sonra göğüslerimi öpmeye başladı, dikleşen uçlarını ısırmaya başladı. Çok güzel yapıyordu bunu, zevkten delirecek gibiydim…

Her tarafımı öptükten sonra iri yarağını yüzüme uzatarak ağzıma almamı söyledi. “Bunu yapmak istemiyorum!” dedim. Saçlarımdan çekerek, “Hadi! Yapacaksın!” dedi. Mecbur kaldım, o kalın yarağını yalamaya başladım. Biraz yaladıktan sonra tamamen dikleşmişti. Çok büyüktü yarağı. Yatağa uzandı, “Hadi gel bebeğim kucağıma!” dedi. Kucağına doğru çıktım, yarağının üzerine oturtuyordu yavaş yavaş, belimden de sımsıkı tutarak. Yarağı ıslanan amıma girdikçe canım yanıyordu. Birden dibine kadar amıma gömdü ve hızla sokup çıkarmaya başladı. Çok canım yanıyordu, çok sert yapıyordu, hızlı hızlı yapıyordu. “Artık benim kadınımsın sen!” diye söyleniyordu. Bense acı ve zevk bir arada, inlemekten başka bir şey yapamıyordum…

Bu şekilde bir süre daha sikip beni Orgazm ettikten sonra üzerinden kaldırıp yatağa yatırdı beni, “Çok mu canın yandı aşkım?” diye sordu. “Evet!” dedim. “Alışacaksın bebeğim, amın da alışacak!” dedi ve bacaklarımı ayırıp bacak arama yumuldu ve amımı emmeye, amımın sularını yalamaya başladı. Arada dilini klitorisime değdirip çekiyordu, müthiş zevk alıyordum. Sonra ayağa kalkıp, domalmamı istedi. Niyetini anlamıştım, götümden sikmek istiyordu. “Bunu yapamam, canım çok yanar!” dedim. “Merak etme, acıtmam!” dedi. “Hayır, lütfen yapma!” dediğimde, saçlarımdan çekerek, tekrardan domalmamı istedi. “Bu göt sikilmeden bırakılmaz! Senin değerini bilememişler güzelim!” diyerek beni tuttuğu gibi yüzüstü çevirdi, kasıklarımın altına yastık koyarak kalçalarımı yükseltti, götümün yanaklarını araladı. Son kez, “Yapma lütfen!” dedim, ama dinlemedi…

Götümün deliğine tükürüp, yavaşça yarağının ucunu sokmaya başladı. Canım çok yanıyordu, öyle ki, ucu girdiğinde acıdan dudaklarımı ısırmıştım. Sonra birden yüklenip tamamını götüme sokunca, avazım çıktığı kadar çığlık atmaya başladım. Gözlerimden yaşlar akıyor, “Ne olur çıkar!” diye yalvarıyordum, ama dinlemiyordu, aksine sanki taşaklarını da götüme sokmak istercesine yükleniyordu. Belimi de iki eliyle sımsıkı tutmuştu, kendimi çekemiyordum. Derken hızlı hızlı girip çıkmaya başladı götüme. Acıdan resmen ağlıyordum. Bana asırlarca gelen birkaç dakika götümü siktikten sonra, büyük bir hışımla götüme boşaldı. Bense acıdan halen ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım. Götümün içinde kısa bir süre daha kaldıktan sonra, götümden çıkarıp hemen amıma soktu yarağını ve sert sert sikmeye başladı amımı. Amımı sşkerken klitorisimle de oynayınca ben de birkez daha titreyerek Orgazm olup boşaldım. O yorgunlukla, banyo yapmadan uykuya dalmışız.

Ertesi gün uyandığımda öğlen olmuştu. Bora uyuyordu halen. Direk banyoya girip duş aldım çıktım. Üzerimi giyinip hazırlandım ve Bora’yı uyandırıp, “Ben gidiyorum!” dedim. Bora hemen yalvarmaya başladı, “Gitme, son birkez daha sikişelim öyle gidersin!” diye. Ama ben, “Gitmem lazım!” diyerek vedalaşıp çıktım evden. Taksiye atladığım gibi otele varıp valizimi aldım ve ordan da havaalanına gittim.

Eşime birşey belli etmedim ama, 4 gün boyunca götüm müthiş derecede acıdı. Bir daha da böyle bir şey yapmayı düşünmüyorum.

Benzer Sex Hikayeleri

  • Kocam çalışmaya gittikçe komşuyla sikiştim Herkese selam ben Sibel. Evli ve 34 yaşında bir kadınım. Çalışmıyorum ev hanımı olarak evde takılıyorum. Anlatacağım hikayem kocamı aldatmamla alakalı. Aslında kocamla hiçbir sorunum yoktu ve çok da severek evlenmiştim. Ama değişen hayat şartları ve hayatın getirdiği zorluklar beni onu aldatmak zorunda bıraktı. Neyse hemen size hikayemi anlatayım. Kocamla büyük bir aşkla evlendik. İlk zamanlarda her şey gayet yolunda giderken son yılda her şey bozuldu. Kocamın işleri çok bozuldu ve iş yerini kapatmak zorunda kaldı. Biz de daha zorlu günlere adım attık. Artık sadece ailemizin desteği ile geçinebiliyorduk ve kocam bir türlü işte bulamıyordu. Yine de kocama karşı bir şey söylemiyordum çünkü o da zor günler geçiriyordu ve ben de üzerine gidersem kendine bir şey yapar diye korkuyordum. Günler böyle geçip giderken kocam şehir dışında bir iş buldu. Önce ben kabul etmedim ama kendimizi toparlamamız için gitmesi gerekiyordu ve gitti. O gidince ben evde yalnız kaldım. İlk aylar çok zor geçmeye başladı. Ama kocam işinden çok memnundu ve eve de gayet iyi para gönderiyordu. Artık yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştık. Kocam ancak 3 ayda bir eve gelmeye başladı. Yaklaşık iki yıl burada çalışıp yeni bir iş kurmak istiyordu. Ben de daha iyi bir hayat için bu duruma sesimi çıkartmamaya çalışıyordum. Tabi seks hayatımızda neredeyse bitmişti. İşte kocam geldiğinde bir hafta kalıyor ve o zaman sikişebildiğimiz kadar sikişiyorduk. Bu bana tabi ki yetmiyordu. Onun olmadığı 3 ay […]
  • Ablam sex istedi Merrhaaba seks okurları. Size 1 hafta önnce başımdan geçen biir olayı anlatmak istiyorum. Beenim adım Buğra ve 14 yaşıındayım. Herrgün evde Kendi çapımda çalıştığım içiin kaslı biir vicudum var. Hikayeme Geçelim. Dediğim gibi bundan 1 hafta önnce eve ablam hümeyra gelmişti. Onunla biirlikte çook şey yaparız. Kaykay süreriz, basketbol oynarız hatta futbol bile oynarız. Biir gün iyice yorulduktan sonra eve geldik. Annem ve babam kardeşimide alıp biir yere gidiceklerini ve gece saat geç dönücekleri belkide hiçç gelmiceklerini söylediler. Beenide hümeyra ablama emanet ettiler. Bizde tamam dedik. Hümeyra ablamın vicudu çook bakımlı ve çook sexi’dir. O akkşamda üzerine ince şeyler giymişti ve göğüsleri gözüküyordu. Saat biiraz ilerledikten sonra hümeyra ablam banaa film koyalımmı dedi, beende olur abla dedim ve film konsolumuzun olduğu yere gitti film seçiyordu. Sonra filmi seçti ve banaa gösterdi filmin adı ‘ Zohan ‘ dı. Zohan erotik ve komedi biir diziydi. Neyse ablam koydu Filmi ve izlemeye başladık. Film erotik yerine geldi ve beenim aletim kalktı. Hümeyra ablam bunun farkına varmaması içiin üstüme biir yorgan aldıım. Ve ablama abla bu gün salonda yatalımmı dedim. Oda olur dedi. Ablam filmi izlerken beende onun göğüslerine tutulmuştum. Oda galiba fark etti ve banaa frikik veriyordu. Been iyice tahrik olmuştum. Sonra tuvalete gittim ve 31 çekmeye başladım. Ablam ise anlamıştı galiba. Sonra çıkıp tekrar yanına gittim. Kendi Koltuğuma oturdum ve ablamda kalkıp yanıma […]
  • Kocam İyi Sikemedi Babama Verdim Rahatladım ben Edirne’den Saadet. 26 yaşında evli bir bayanım. İstanbul da oturuyorum. Birkaç aydır buradaki hikayelerin sıkı takipçisiyim. Sizlerle ilginç olduğu kadar hareketli olan hikayemi paylaşmak istiyorum. Umarım okurken zevk alırsınız. Yaklaşık 3 ay önce eşimin ani gelişen işi yüzünden şehir dışına çıkmak zorunda kalması ile baba evime gittim. Zaten eşimle aramız limoniydi. Eşim bana yeteri kadar ilgi göstermiyor daha doğrusu cinsel açıdan beni tatmin etmiyordu. Ama bu son zamanlarda gelişen bir olaydı. Bir anda gelişti ve bizim evliliğimize ciddi zararlar vermeye başladı. Ne kadar düşünsek de etsekte bu duruma bir çözüm bulamadık. Artık bana kadınlık duygularımı yaşayamıyordu. Baba evime gittiğimde annem ve babam beni çok iyi karşıladı. Ailecek güzel bir yemek yedik. Zaten onlarda durumun az da olsa farkındaydılar ama üzerime gelmek istemiyorlardı. Ben kocamdan biraz olsun uzaklaşınca rahatlamıştım ama hala aklımda sorunlarımız vardı. Kocam ihtiyaçlarımı karşılayamıyordu ve ben ilgiye açtım. Babam üzerime titredikçe kendimi iyi hissetmeye başladım ve babamın ilgisi karşısında çok etkilendim. Geceleri yattığımda babamla farklı şeyler yaşayabilir miyiz diye düşünüyor ve bunu kafamdan atamıyordum. Artık delirmek üzereydim ve deli gibi babamla birlikte olmak istiyordum. Annemin yakın akrabasına ziyarete gittiği bir gün babamla evde baş başa kalmıştık. Ben onu etkilemek ve baştan çıkarmak için bir sürü şey deniyordum. Derin dekolteli tişörtüm ve kısa […]
  • Baldızımı iş yerinde siktim Selamlar ben Diyarbakır’dan Sinan 24 yaşında genç ve çalışan bir erkeğim. Yaklaşık 1 yıl önce evlendim. Yaşımın genç olduğu bir dönemde evlendiğimden dolayı ne kadar eleştiri alsam da ben bunun doğru bir karar olduğunu savundum hep. Ancak aradan zaman geçmesiyle ve benim gerçekten erken sıkılmaya başlamamla bunun ne kadar yanlış bir karar olduğunu anladım. Karımı çok seviyordum ancak onunla yan yana geldiğimiz anlarda bambaşka biri oluyordum. Gözüm artık dışarıya kaymaya başlamıştı. Evlilikten önce yaşadığım zamanları özlemeye başlamıştım. Bu durum git gide daha da artıyor ve gerçekten evliliğimi bozacak düzeye geliyordu. İşlerin böyle gittiği zamanlarda bir de karımın kardeşi yani baldızım Hülya’nın iş yerinin bizim taraflara taşınmasıyla bir süreliğine bizde kalacak olması her şeyi daha da değiştirmişti. Hülya’nın bizde kalmaya başlamasıyla her şey daha da tersine dönmüştü. Ben artık gözlerimi ve dikkatimi baldızıma dikmiştim. Artık karımla cinsel anlamda neredeyse hiç bağlantım kalmamıştı. Hülya her gün bizden işine gidiyor işten sonra da eve geliyordu. Gözüm onun üzerinde olduğundan her hareketi beni etkiliyor sanki içimi gıcıklıyordu. Bazen geceleri bilerek uyumuyor onunla kısa sohbetler yapıyordum. Bir gün Hülya beni aradı ve kendisini işten almamı rica etti. O gün içimde çok ilginç kıpırdanmalar vardı. Hemen iş çıkışı Hülya’nın iş yerine gittim ve onu iş yerinde ziyaret etmiş gibi oldum. Odasına girdiğimde henüz işi bitmemişti bana bir çay söyledi ve […]
  • YENİ EVLİ KAYNIMIN ORUSPU KARISINI SİKTİM Selam. Ben Burak, 47 yaşındayım, Kayseride yaşıyorum ve Hastanede çalışıyorum. Başımdan geçen bu olay tamamen gerçek. Kaynım yeni evlenmişti. Karısı kapalı giyinen, esmer güzeli, afet bir kadındı. 21 yaşında, küçük memeleri, ince beli, yuvarlak kalçaları vardı. Bunlar hemen hemen hergün bize gelir giderlerdi. Her gelmelerinde ise kaynımın karısı bakışları ile adeta ‘Beni sik!’ derdi. Bir gün yine böyle gözlerini dikmiş bana bakarken, başımla işaret ettim, mutfağa geldi. Ben de tuvalete gitme bahanesiyle kalktım ve yanına gittim. Neden bana öyle baktığını sordum. “Yok enişte bakmıyorum…” falan dedi salona geçti. Salonda otururken, gözlerinden rahatsız olduğunu, kendisini doktora götürmemi istedi. Sabah hastaneye gelmesini söyledim ve bunlar gittiler. Sabah hastaneye geldi kendisini bir Cafe’ye götürdüm ve akşam olanları tekrar sordum, benimde kendisinde gözüm olduğunu ve birlikte olmayı teklif ettim. Düşünmek için benden süre istedi ve eve gitti. Akşam eve geldiğimde baktım bunlarda evde. Kaynımın karısı yine bana gülerek baktı ve göz kırptı. Anladım ki ağıma düştü. Ertesi gün bana telefon açtı, evde yalnız olduğunu ve hemen evlerine gitmemi söyledi. Ben de, “15 dakika sonra gelirim.” dedim ve kapattım telefonu. 15 dakika sonra vardığımda beni kapıda karşıladı, dudağıma bir öpücük kondurdu ve salona geçtik. Kahve yaptı. Kahvelerimiz bitince yanına oturdum, okşamaya başladım. Bu da karşılık verdi, dudağıma yapıştı adeta vantuz gibi emiyordu. Bunu soyundurdum […]
  • Kayın pederim beni becerdi Merhaba arkadaşlar ben Nalan. Sizlere seks hikayemi Bursa’dan yazıyorum. Ben 1 yıllık evli ve evliliğinde mutlu olan bir kadınım. Kocamla gayet iyi bir evliliğimiz ve seks hayatımız var. Sorun yok desem de bir sorun var o da kayınpederim. Aslında ben olanları kocama anlatsam başımıza büyük işler açılabilir ama ben anlatmak yerine susmayı tercih ediyorum. Kayınpederimle bir cinsel ilişkim oldu. Aslında bu olay onun tacizleri ile başladı ama sonunda nasıl olduğunu anlamadan kendimi kayınpederimle yatakta buldum. Ama ben hala durumu kocama anlatsam mı anlatmasam mı karar veremedim. Kocamla görücü usulü evlendik ama sonradan onu sevmeye başladım. Ama dikkatimi çeken bir şey vardı kocamın babası daha isteme gününden itibaren sürekli bana yiyecekmiş gibi bakıyordu. Tabi ben bunu ilk zamanlarda beni gelini olarak beğendiğine yoruyordum ama sonra işin rengi değişti. Düğün gecemizde kayın pederimin bana ilgisi olduğunu fark ettim. Herkes düğünde eğlenirken o gelin odasına gelip bana iltyifatla yağdırıyordu. Öyle şeyler söylüyordu ki bir kayın pedere hiç yakışmıyordu. Bunlar gerdek gecesinden sonra da devam etti. Ben zaten kayın pederimin tacizinin etkisiyle gerdek gecemden hiçbir şey anlamadım. Gerdek gecemizden sonra da kayın pederimin tacizleri ve soruları devam etti. Aradan iki hafta falan geçmişti kocam işe başlamıştı. Kayın pederim kocam evde yokken misafirliğe geldi. Ben niyetini anlamamıştım ama yine de gelmesinden biraz ürktüm. Gelince hal hatır sordu. kahve […]
zenci porno porno izle