Halamın kızını amca oğluyla birlikte siktik

Merhaba, ben 23 yaşında genç ve yakışıklı sayılacak bir gencim. Bundan 3 sene önce başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Benle amcaoğlum Şahin küçüklükten beri beraber büyüdük, ne yapsak birbirimize anlatır, birbirimizden hiç bir şey saklamazdık. Bir gün Şahin bana, halamın kızını (yani Emel ablamı) çok arzuladığını ve onu sikmek istediğini söyledi. Bunu bana söyleme sebebi Emel ablamın bizim evde kalmasıydı, annemler bir aylığına memlekete gitmişti ve Emel ablam bana ve kardeşlerime bakıyordu. (Emel ablam 2 sene önce evlenmiş, 3 ay evli kaldıktan sonra boşanmıştı, yani dul idi.) Emel ablayı ben de çok arzuluyordum, hele o halıları süpürürken falan önümde pervasızsca eğilmeleri, evişi yaparken arkası bana dönük halde domalınca ortaya çıkan o muhteşem götü beni deli ediyordu. Bunları sanki özellikle beni çileden çıkarmak için yapar gibiydi, götüne saldırmamak için kendimi zor tutardım.

Hemen bir plan yaptık, O akşam Şahin bizim evde kalacaktı, halamın kızını (Emel ablayı) uyku hapıyla uyutup birlikte sikecektik. Emel ablaya ‘Akşam Şahinin bizim evde kalacağını’ söyledik ve O da kabul ettı. Eve gelirken kola, çerez ve eczaneden uyku ilacı aldık. Kardeşlerim yattıktan sonra biz hemen işbaşına koyulduk ve odama çıkıp hapları ezmeye başladık. Toz haline gelen uyku ilacını bir kağıda sarıp cebime koyduktan sonra Emel ablamın yanına indik. Sonra mutfakta tabağa çerez koyduk, kolaları doldurduk ve bu ilacın işe yaraması için yarısına yakınını kolanın içine döktük ve getirip Emel ablaya verdik. Emel abla kolasını güzelce içti. Mutfakta bir kola daha doldurduk, bu sefer içine biraz az ilaç koyduk, ona bir şey olursa bunun hesabını nasıl verecektik. Saat 2 buçuk gibi Emel ablam uykusunun geldiğini ve yatmaya gideceğini söyledi. Uyku ilacı etkisini göstermişti, gizlice Şahinle birbirimize bakarak güldük.

Emel ablam yattıktan 1 saat sonra, sızıp sızmadığını kontrol etmek için odaya çıktık. Uyuyordu, işin en önemli tarafı da buydu zaten. Fakat iyice sızmışmıydı, ya onu dürtünce uyanmayacak, ya da uyanıp, “Siz burda ne yapıyorsunuz?” deyip bize kızacaktı. Binbir cesaretle yanına gittim ve hafiften dürttüm, tepki vermedi. Bundan cesaret alıp onu sarstım, yine tepki vermedi. İyice cesaretlendim ve kalçalarını sıktım, elimi arkadan bacak arasına soktum ve o güzel amını biraz elledim. Hiç tepki vermemesi bizi daha da cesaretlendirdi, hemen odanın kapısını kapattık ve soyunduk. Bizim yarraklar dimdik olmuştu. Şahin Emel ablayı dudakalarından öpmeye başladı, ben de göğüslerini okşayıp sıkıyordum. Emel abla ise sadece kendini biraz hareket ettiriyordu. Şahin yarrağını Emel ablanın dudaklarına sürmeye başladı.

Emel ablanın üstündekilerini çıkartırken uyanmasından korktum, çekmeceden makası aldım. Biz işimizi bitirdikten sonra hiç birşey umrumuzda olmayacaktı ve hemen üstündeki penyeyi kesmeye başladım. Sonra sütyenini kestim. Muhteşem göğüsleri vardı, onları okşamaya ve yalamaya başladım, yarrağımı göğüslerine sürtüyordum. Sonra eşofmanını ve külodunu tutarak yavaşca aşağıya doğru çektim ve çıkarttım. O muhteşem amcık ve sütün gibi bacakları karşımda duruyordu. Şahin Onun göğüslerini okşuyor ve 31 çekiyordu. Bacaklarını yavaşca ayırıp, okşayarak yukarı doğru çıktım. O kadar güzel bir amı vardı ki, tam kaymak gibi. Galiba boşandığı kocası onunla iki elin parmakları kadar anca birlikte olmuştu. Hemen amını okşadım ve yalamaya başladım. Sanırım uykuda bundan zevk alıyordu, çünkü ben yaladıkça amı ıslanmaya başladı.

Şahin “Ben de yalamak istiyorum.” dedi ve yalamaya başladı. Ben de geçtim yarrağımı göğüslerine sürmeye başladım. Az sonra Şahın bana “Emel abla boşalıyor galiba?” dedi ve bakmam için beni çağırdı. Gerçekten de benim güzel Emel ablam boşalıyordu. Hemen bacak arasına geçtim ve yarrağımı amına sürttükten sonra, yavaşca içine doğru bastırmaya başladım. Amı çok dardı, yarrağımın kafası bile girmiyordu. Dayanacak halim kalmamıştı, Emel ablayı kalçalarından sıkıca tuttum ve hızlıca yarrağımı amına geçirdim. Kafası girer girmez yarrağımın gerisi kolayca amının içine kayıverdı. Köküne kadar sokmuştum, ukusunda bile canının yandığı belli oluyordu. Hızlıca sikmeye, sokup çıkarmaya başladım. Bir süre siktikten sonra, boşalmak için, yarrağımı amından çıkarıp göbeğine boşaldım.

Ben çekildikten hemen sonra, bu sefer Şahin bacak arasına geçti ve Emel ablayı amından sikmeye başladı. Şahin tam birkaç kez sokup çıkarmıştı ki, Emel abla ayılmaya başladı. Ben hemen üstüne oturup bizi engellememesi için ellerini tuttum. Şahın arkamda Emel ablayı sikmeye devam ediyordu. Emel abla yavaş yavaş kendine gelip, ne olduğunu anlamaya çalışırken, hemen burnunun dibinde, göğüslerinin arasında duran yarrağımı gördü ve gözleri birden açıldı. Hemen avcumla ağzını kapadım, çünkü kesin bağırmaya başlayacaktı. Eğilip, “Ses çıkartmamasını, onun artık bizim karımız olduğunu ve bundan sonra dediklerimizi yapması gerektiğini.” söyledim. Bu arada Şahin de boşalmıstı, geldi yatağın kenarına uzandı. Elimi yavaşca Emel ablanın ağzından alırken bir kez daha, “Bağırırsan sonun kötü olacak!” dedim ve elimi çektim. Emel abla bir yandan ağlıyor, bir yandan da, “Bırakın beni.” diye yalvarıyordu.

Emel ablayı amından sikmiştik, fakat o beni deli eden götü daha duruyordu. Her eğildiğinde beni deliye çeviren o pozisyonda götünü sikmek istiyordum. “Dur daha seni götünden de sikecem, az kaldı.” dediğimde, karşı koymaya, debelenmeye, “Bana bunu bari yapmayın.” demeye başladı. Karşıkoymasına çok kızdım ve bir kaç kez tokatlayıp, “Sus orospu, az önce seni amından sikerken zevkten dört köşeydin, amın mübarek musluk gibi akıyordu, şimdi niye itiraz ediyorsun amına koyduğumun orospusu, kes sesini!” dedim. Sesi kesilmişti, hiç birşey demiyordu artık, “Ha işte böyle akıllı bir kız ol ve dediklerimizi yap!” deyip üstünden kalktım, kolundan tutup yatağa oturttum. Saçlarını okşayıp dudaklarını öpmeye başladım. Emel abla dudaklarını kaçırıp, yeniden debelenince, sinirlendim ve tokat atmaya başladım. Şahin beni durdurmaya çalıştıysa da, ona “Geri çekil, sen karışma.” dedim. Şahin gücünün bana yetmeyeceğini bildiği için geri çekildi.

Emel ablayı kolundan tutup yataktan yere indirdim. Boynunu tutarak ağzını yarrağıma dayayıp, “Al orospu yarrağımı ağzına, bu yarrak senin kocanın yarrağı artık.” dedim ve zorla ağzına yarrağımı soktum. Emel ablaya hem küfür ediyor hem de ağzını sikiyordum. Şahin de boş durmuyor, arkasına geçmiş amını yalıyor ve parmaklıyordu. Bizim orospu zevk almaya ve inlemeye başlamıştı. Artık kalçalarını zevkten sağa sola oynatmaya ve yarrağımı iştahlı iştahlı somurmaya başladı. Ona sert davranmam ve küfür etmem beni de iyice azdırmıştı, yarrağım hiç olmadığı kadar kalın ve büyük oldu. “Yeter bu kadar yarrak yalama orospu!” deyip yarrağımı ağzından çektim, yüzünü yatağa dayadım ve arkasına geçtim. Şahine çekmecelerden bir krem bulup vermesini söyledim. Emel abla “Kremi ne yapacaksın?” diye sorunca, bunun kalçalarını tokatlayarak, “Kes sesini orospu, sorgusuz sadakat istiyorum.” dedim. Şahinin bulup getirdiği kremi Emel ablanın o daracık göt deliğine sürmeye başlayınca, Emel abla artık götünü sikeceğimi iyice anladı ve “Ordan yapma, ordan daha önce hiç yapmadım. Amımı sik, amımı dilediğin gibi sik!” demeye başladı.

Emel ablanın daha önce hiç sikilmemiş götünü zorla sikmek düşüncesi beni daha da azdırıyordu, “Bunu önümde eğilip beni azdırdığın zamanlar niye düşünmedin orospu! Hem herşeyin bir ilki vardır, senin götünü de ilk kez ben sikecem!” diyerek kremi yarrağımın başına da sürdüm. Aslında krem falan sürmek istemiyordum, beni deliye çeviren o önümde domalmalarının intikamını almak için, götünü acı çektirerek sikmek istiyordum, ama kremsiz bu koca yarrak onun daracık götüne asla girmezdi. Bu arada Şahin yatağa oturmuş, yarrağını yalatıyordu. Ben de parmaklarımla göt deliğini açmaya, genişletmeye çalışıyordum. Artık sabrım kalmamıstı, yarrağımın başını göt deliğine dayadım. Emel abla bunu hissedip kendini öne çekince, ben kalçalarını birkaç kez tokatlayıp, kalçalarını sıkıca tutup yarrağımı göt deliğine bastırmaya başladım. Çok zor giriyordu, fakat giriyordu yine de. Emel ablanın canı çok yanıyordu, bağırmak istiyordu, fakat Şahin, bağırmasını engellemek için, yarrağını ağzından çıkartmıyordu. Ben götünü zorladıkca, Şahin de Emel ablanın kafasını yarrağına daha da bastırıyordu. Ve sonunda başardım, yarrağımın tamamını götüne soktum.

Götünün alışmasını falan beklemeden, hızlı hızlı sokup çıkararak, sertçe götünü sikiyordum. Emel ablanın canı o kadar yanıyordu ki, kurtulup kaçmaya çalışıyordu, fakat kaçamıyordu. Bağıramıyordu da, ağzında Şahinin yarrağı vardı. Ben biraz geç boşaldığım için, Emel ablanın götünü uzun bir süre siktim. Bu arada Şahin ağzına boşalmış, fakat emmeye devam etmesini söylüyordu. Emel abla emmek istemeyince, Şahin tokatlıyor, zorla yarrağını emdirmeye çalışıyordu. Sonunda boşalmak üzereydim, tam boşalacağım zaman yarrağımı dibine kadar soktum ve götünün içine bir volkan gibi patladım. Yarrağımı içinden çıkarmadan üstüne yattım. Emel abla da yorgunluktan bitkin düştüğü için, yatağa yığılıp kaldı, bitti diye sevinerek gözlerini kapadı. Şahin, “Ne yaptın sen? Neden içine boşaldın? Ben nasıl sikecem götünü şimdi?” diye bana dert yanınca, bizim küçük orospu Emel ablanın gözleri, sanki ‘Yine mi götümden?’ dercesine, faltaşı gibi açıldı. Şahine, “Merak etme birazdan temizleriz, sen de sikersin.” dedim ve yarrağımı Emel ablanın götünden çıkardım.

Sağlı sollu kollarına girerek, bitkin haldeki Emel ablayı banyoya götürdük, küvete oturtup, yıkamaya başladık. Sonra Emel ablayı köpek gibi dört-ayak pozisyonuna getirdik. Duşun süzgecinin başlığını çıkartıp, hortumu götüne soktum. Emel abla bunu hiç beklemiyordu, suyu hafifçe açtım, götünün içine biraz su akıttım. Hortumu çektiğimde götünden suyla birlikte spermlerim de çıkıyordu. Bu işlemi birkaç kere yaptıktan sonra, Şahin de Emel ablayı götünden sikmeye başladı. Ben hemen gittim cep telefonumu getirdim ve Emel ablanın götten sikilişini videoya kaydettim. Şahin işini bitirince telefonu Ona verdim, ben bir kez daha Emel ablanın ağzına boşaldım ve bütün spermlerimi yutturdum. Şahin de bunları videoya kaydetti. Emel abla bundan sonra artık hiç bir konuda itiraz etmedi, ne istediysek ikiletmeden yerine getirdi.

O günden sonra, yaklaşık bir ay boyunca (ailem memleketten gelene kadar) her akşam Emel ablamı dilediğim gibi siktim. Arada sırada Şahin de geldi ve birlikte aynı anda amından ve götünden siktik. Ailem geldikten sonra bu sikişlerimiz azalsa da, yine de bulduğumuz her fırsatta Emel ablayı sikmeye devam ediyoruz. O artık ikimizin de orospusu gibi oldu…

Benzer Sex Hikayeleri

  • Onu izleyince tanımadağıma siktirdim evli azgın bir bayan olarak okuyucularına zevkli bir anımı anlatıcam neyse istanbulda akrabamıza gittik ordada eski sevgilimi gördüm ekledik birbirimizi msnden bu sana suprizim var dedi eve kız atmış sikiyor banada izletiyor ya bir canım çekti o bicim yanıyorum nerdeyse kendimi sikicem gittim evine zaten yakında siktiği kızı yolladı beni sikti ateşimi söndürdüYükseli görünce ellerim ayaklarım birden titremeye başladı o beni görmemişti. Ben kasaya yöneldim tam sıra bana geldi birden arkamda biti verdi. Yeşim merhaba derken ben zaten bitmiştim. Aldıklarım çoktu bana poşetlemek için yardım etmeye başladı istemedim ama o durmadan dolduruyordu. Benim işim biter bitmez poşetlerimi alıp hemen ayrıldım. Tam oh kurtuldum derken yolda yanıma geldi. Ne kaçıyorsun ya biz adam mı yiyoruz demez mi. Bende yok öyle bişey acelem var eve gidicem dedim. Oda dur yardım edeyim dedi. Yok olmaz diyene kadar poşetin bir tanesi elindeydi bile neyse. Yolda yürüdük. Biraz muhabbet ettik. Ben bir yandan korkuyordum tanıdık birinin görmesinden çünkü okul bittikten sonrada 2 yıl devam etmişti ilişkimiz ve nerdeyse herkes biliyordu ilişkimizi. Öte yandan ne kadar nefret etsem de onu yeniden görmek konuşmak hoşuma gitmişti. Mahalleye yaklaştığımızda ben demeden o artık ben ayrılayım dedi. Bende tamam dedim. Birbirimizle tam vedalaştık yanıma geldi bana bir kağıt verdi. Bunu eve gidince aç, çekinme içinde ne kötü bir şey nede telefon numarası var dedi. Bende kuzu kuzu aldım. Şimdi […]
  • Baldızım en yakın arkadaşımla sikişmiş Selam arkadaşlar. Benim tam deli çağlarda bir baldızım var. Genç azgın kız doğal olarak da kanı kaynıyor. Bir gün öğrendim ki benim yakın bir arkadaşımı baştan çıkarmış. Benim önce haberim yoktu ama arkadaşım bana gelip dğürüstçe anlatınca ben de öğrenmiş oldum. Baktım bu kız nasıl olsa birilerine verecek ben de bari arkadaşıma versin diyerek onları onayladım. Bu arada arkadaşım bana detayları anlatırken kulaklarıma inanamıyordum. Bizim kız benim tahminimden çok daha fazla azmıştı. Benim de o an kafamda tilkiler dolanmaya başladı. Ne demişler baldız baldan tatlıdır ne yapıp edip ben de bu baldızı sikmeliydim. Arkadaşıma baldızımla ciddi olup olmadığını sordum. O da bana ciddi olmadığını söyleyince hemen aramızda bir plan yaptık. O an baldızıma karşı inanılmaz bir istek duymaya başladım. Gözüme de acayip seksi görünmeye başlamıştı. Bir gün eşim yokken bunları eve çağırdım. Amacım onlar sevişirken anahtar deliğinden izlemekti.Bu arada izleyeceğimi arkadaşım da biliyordu. Onunla defalarca çapkınlık yaptığımız için hiçbir sıkıntı yoktu. Neyse bunlar eve geldi. Ben onlaa oda gösterdim ama baldızın içine mi doğdu ne yaptı benim istediğim odaya geçmedi. Geçtikleri odada anahtar deliğinden onları izlemem mümkün değildi yani hevesim içimde kalmıştı. Ben de ne yapayım seslerini dinlemekle yetinirim diye düşünerek odanın kapısına yaklaştım. Biraz sonra arkadaşım baldızımı o göt deliğinden bi güzel sikmeye başlamıştı sesleri çok net geliyordu. Daha önce bir kadının […]
  • Yengemin içine boşaldım merhaba arkadaşlar ben oğuz ateistim istanbulda yaşıyorum size anlatıcağım olay geçenlerde başımdan geçti amcam akifin 45 yaşında olgun vede dolgun taş gibi bir karısı var yengem israilli oldum olası israillileri sevmem ama yengeme karşı içimde farklı duygular vardı onu her zaman sikmek istiyordum ama bir türlü yengeme açılamadım neyse günlerden bir gün amcam iş gezisi nedeni ile yurtdışına çıkıcağını benden yengeme göz kulak olmamı istedi seve seve kabul ettim sonunda yengemle baş başa kalabilcektim amcam gider gitmez yengemi sıkıştırmaya başladım ama hiçde umduğum gibi olmuyordu kesin yengemi sikmeliydim harika bir götü vardı dışarı alışveriş için çıktığımda içki ve seks shoptan azdırı damla aldım yengem alkol kullanmayı oldukça seviyordu planı yapmıştım yenge hadi yılbaşı yaklaşıyor eve dekore edelim birazda içeriz dedim tmm dedi bilmiyordiki bu gecenin sonunda onu sikiceğimi evin dekorasyonu bitince yengemle içmeye başladık içkisinin içine seks shopdan aldığım oldukça etkili olan azdırı damlayı mutfakta damlatıp getiriyordum 2 3 5 kadeh derken yengem hem sarhoş oldu hemde üstünü başını çıkarmaya başladı belinden sarıldım ve boynunu öpmeye başladım sonra memelerini okşadım yapma desede kendini oda alamıyordu canı çok istiyordu belliydi aklıma tam o anda bir şeytanlık geldi yengemi her zaman sikebilmeliydim gidip odadan amcamın profesyonel kamerasını aldım ve salona kurdum kayıdı açtım yengeme yumulmaya tekrar başladım kanepeye yatırıp amını yaladım yengem […]
  • Babam altına alıp sikti amım sulandı iyice Babası ile seks yapan var mı bilmiyorum ama ben yaptım ve bu dakikalardan çok zevk aldım. 3 yıl önce yaşanan seks hikayemi sizlere de anlatmak istiyorum. O zamanlar daha 18 yaşındayım ve annem hiç beklemediğimiz bir anda aramızdan ayrıldı. Trafik kazası geçirmişti ve bu ani ölüm bizi derinden sarsmıştı. Benden büyük evli bir ablam vardı birkaç sokak ötemizde okuyordu. Biz de babamla kendi evimizde kalıyorduk. Ben o dönemler aşırı derece cinselliğe ilgi duyuyordum malum ergenlik dönemi. Her fırsatta kendimi odama atıyor ve amımı parmaklayarak kendimi zevke getirmeye çalışıyordum. Tabi günden güne de kafamda fanteziler beliriyor artık sikilmek istiyordum. Son zamanlarda en yakınımdaki erkek babam olduğu için bütün ilgim ona kaymıştı. Babam ne zaman duşa girse ben de banyonun kapısında bitiyordum ve babam dul aşırken onun o müthiş yarağını izliyordum. Tabi bu sırada da kendi amımı okşamaya devam ediyordum. Artık bu azgınlık bana fazla gelmeye başlamıştı ve bir an önce sikilmek istiyordum.O gece yine kendi odama geçtim ve tamamen soyunarak yatağıma uzandım. Sonra da bir elimle amımı okşarken diğer elimle de göt deliğimi parmaklamaya başladım. Adeta kendimden geçmiştim ve yatakta inim ininm inliyordum. O an gerçekten kendimi kaybetmiştim o kadar yüksek ses çıkardığımın farkında bile değildim. Ben kendimi parmaklarken birden babam panik halinde odaya daldı. Ben şok olmuştum hemen toparlanmaya çalıştım. Tabi beni o halde görünce babam da şok olmuştu. Hemen dışarı […]
  • Kocam çalışmaya gittikçe komşuyla sikiştim Herkese selam ben Sibel. Evli ve 34 yaşında bir kadınım. Çalışmıyorum ev hanımı olarak evde takılıyorum. Anlatacağım hikayem kocamı aldatmamla alakalı. Aslında kocamla hiçbir sorunum yoktu ve çok da severek evlenmiştim. Ama değişen hayat şartları ve hayatın getirdiği zorluklar beni onu aldatmak zorunda bıraktı. Neyse hemen size hikayemi anlatayım. Kocamla büyük bir aşkla evlendik. İlk zamanlarda her şey gayet yolunda giderken son yılda her şey bozuldu. Kocamın işleri çok bozuldu ve iş yerini kapatmak zorunda kaldı. Biz de daha zorlu günlere adım attık. Artık sadece ailemizin desteği ile geçinebiliyorduk ve kocam bir türlü işte bulamıyordu. Yine de kocama karşı bir şey söylemiyordum çünkü o da zor günler geçiriyordu ve ben de üzerine gidersem kendine bir şey yapar diye korkuyordum. Günler böyle geçip giderken kocam şehir dışında bir iş buldu. Önce ben kabul etmedim ama kendimizi toparlamamız için gitmesi gerekiyordu ve gitti.O gidince ben evde yalnız kaldım. İlk aylar çok zor geçmeye başladı. Ama kocam işinden çok memnundu ve eve de gayet iyi para gönderiyordu. Artık yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştık. Kocam ancak 3 ayda bir eve gelmeye başladı. Yaklaşık iki yıl burada çalışıp yeni bir iş kurmak istiyordu. Ben de daha iyi bir hayat için bu duruma sesimi çıkartmamaya çalışıyordum. Tabi seks hayatımızda neredeyse bitmişti. İşte kocam geldiğinde bir hafta kalıyor ve o zaman sikişebildiğimiz kadar sikişiyorduk. Bu bana tabi ki yetmiyordu. Onun olmadığı 3 ay […]
  • Beni Kandırıp Bakireliğimi Aldı Hatırlıyorum çok güzel bir gündü. en güzel elbiselerimle gittim ailesiyletanışmaya beni kapıda karşıladı Fatih ve beraber yukarı çıktık. Ailesininyakınlarına gittiğini ve bir yarım saate döneceklerini söyledi. Ben de beklerizsorun değil dedim ona. Bir şeyler içelim dedi bana, ben de ailesi gelecek diyeiçmek istemedim ama o ısrar etti ben de kabul ettim ona karşı gelemiyordumnedense. Sonra kanepede otururken yanıma geldi. Boynuma ufak bir öpücük kondurdusonra elbisemin dışarıda bıraktığı bacaklarımı ellemeye başladı. Kızdım ailengelecek ne yapıyorsun dedim.. O da merak etme ne olacak filan dedi.. Devam ettiben de kızdım kalktım ayağa beni elimden tuttu ve gel odamı göstereyim filandedi. Odaya gittik beni yatağın üzerine fırlattı ve kapıyı üzerimize kitledi. Neyapıyorsun dememe fırsat vermeden üzerime çıktı. Aile filan yalanmış tabii amacıbeni sikmekmiş ama o gün buna hayır diyemedim. Zorla tuttu ellerimden vebacaklarımı aralayıp üzerimde ileri geri yapmaya başladı koca aleti ile… ailesifilan yalanmış tabii, bizim bekaret de gitti… beni yatırdı bacaklarımı arlaadıve o gün giydiğim seksi ufacık külodumu çıkarıp amımı yalamaya başladı.Dakikalarca bana parmağı ile dili ile seks yaptırdı. Deli zevk alıyordum kanbile o sırada geldi. bekaretimi almıştı Fatih nasıl olsa evleneceğiz diye çoktakmadım ama çok rahatsız da oldum aslında… Benim içime aleti ile girdi birdenbacaklarımı iki yana iyice aralayıp içime öyle bir daldı ki deli gibi […]
zenci pornoporno izle